Виконком погодив роботу системи «Безпечне місто» в Житомирі на 2020-2024 роки

Виконком погодив роботу системи «Безпечне місто» в Житомирі на 2020-2024 роки

Під час засідання виконавчого комітету у середу, 6 листопада, затвердили роботу програми «Безпечне місто» в Житомирі на 2020-2024 роки. Термін дії цієї програми закінчується, саме тому було винесено на розгляд питання про продовження роботи «Безпечного міста». Об этом сообщает novostink.in.ua со ссылкой на СМИ.

Загалом за весь час реалізації даної програми в Житомирі створена багаторівнева система міського відділу спостереження, до складу якої входить: міська система, відомча система відеоспостереження та об’єктова система.


«На сьогоднішній день на міському інформаційному центрі ведеться цілодобове відеоспостереження і фіксується інформація більше ніж з 400 відеокамер, яка закладається в архів і використовується всіма зацікавленими особами.


Стосовно динаміки: за останні півтора року приріст кількості відеокамер, які встановлено в місті, складає 248 – це говорить про те, що всі структури і проєкти, що реалізуються, включені до системи відеонагляду», — зазначив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Житомирської міської ради Микола Дідківський.


Крім того, створена цілодобова диспетчерська служба, а силові структури отримали дозвіл на отримання матеріалів відеоспостереження.


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/vikonkom-pogodiv-robotu-sistemi-bezpechne-misto-v-zhitomiri-na-2020-20-10962715.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя